Park Yaşam Mavişehir Office B Blok 5. Kat No:507 Karşıyaka / İZMİR

232 330 01 47

займы в интернете

Soyak Yapı ‘da Soyak Mavişehir, Soyak Siesta, Soyak Park Aparts, Soyak Evreka, Soyak Evreka Rezidans ve Soyak Olympiakent Projelerinde Satış ve Pazarlama Süreçlerinde yer alarak, Müşteri Analizleri ve Rakip Proje Analizlerini gerçekleştirmiştir.

Soyak Yapı İnşaat Çalışanı Olarak Görev yapmış ekibimiz Siesta Projesinde başarılı Satış Grafiği ile Firma tarafından Satış ve Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerinden dolayı başarı belgesi almıştır.

 

İzmir Karşıyaka’daki 2.250 konutluk Soyak Siesta

soyak-siesta

İzmir Karşıyaka’da “az katlı” bina anlayışı ile oluşturulan 2.250 konutluk Soyak Siesta’da 1. etap daireleri  hemen teslim ediliyor. Soyak Siesta’dan dairenizi 60 ay %0 faiz veya peşina %10 indirim avantajları ile hemen alın, hemen taşının.  Satışlarına Ekim 2008’de başlanan ve yoğun ilgi nedeniyle ilk 4 etabı satışa çıkan Soyak Siesta’dan avantajlı yatırım fırsatını kaçırmayın…

Soyak Siesta’da, konforlu, rahat ve kaliteli bir yaşam tarzına sahip olmak mümkün. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor. Soyak Siesta, körfez manzarasından maksimum derecede yararlanabilecek şekilde konumlandırıldı. Proje, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı ve alışveriş merkezlerine yakınlık ayrıcalığı ile daire sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde planlandı.

PROJE PORTFÖY EMLAK ve PROJE DANIŞMANLIĞI

 

'