Park Yaşam Mavişehir Office B Blok 5. Kat No:507 Karşıyaka / İZMİR

232 330 01 47

займы в интернете

Proje Portföy Gayrimenkul Danışmanlık Personeli İzmir ‘in Gözde merkezi Mavişehirde 2005 yılında yapılanmış Soyak Mavişehir Satış Ofisi Satış Sürecinde 1568 Dairenin satışında görev yapmışlardır.

Soyak Yapı İnşaat Çalışanı Olarak Görev yapmış ekibimiz SOYAK MAVİŞEHİR Projesinde başarılı Satış Grafiği ile Firma tarafından Satış ve Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerinden dolayı başarı belgesi almıştır.

 

Satış Ekibimiz;

Serhat ERDEM
Yalçın ŞAHİN
Songül HINÇAL
Ferdi ÖZSEYMEN

 

Soyak Yapı ‘da Soyak Mavişehir, Soyak Siesta, Soyak Park Aparts, Soyak Evreka, Soyak Evreka Rezidans ve Soyak Olympiakent Projelerinde Satış ve Pazarlama Süreçlerinde yer alarak, Müşteri Analizleri ve Rakip Proje Analizlerini gerçekleştirmiştir.

 

Bugüne kadar geliştirdiği çok sayıda çağdaş yaşam projeleri ile kent hayatına farklı bir boyut kazandırmayı hedefleyen Soyak İnşaat, İzmir’deki Soyak Mavişehir projesinde satışları tamamlamış ve tüm daireler sahiplerine teslim etmiştir.

Yaklaşık 130 bin m² üzerinde toplam 1500 konuttan oluşan Soyak Mavişehir’ de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 64 m²’den 200 m²’e kadar farklı büyüklükte daireler yer alıyor. Standart klima, ankastre beyaz eşyalı mutfak, çelik dış kapı, parke yer döşemeleriyle son derece modern tasarlanan Soyak Mavişehir yürüyüş parkurları, yüzme havuzları ve açık spor alanları yer alıyor.

Dev palmiyeleri ve açık çim alanları ile site sakinlerine doğa ile iç içe bir yaşam imkanı sağlayan Soyak Mavişehir 2. etabı Ekim 2008’de sahiplerine teslim edildi. Konutlarını tüm ayrıntıları tamamlanmış olarak, yaşama hazır biçimde teslim alan olan Soyak Mavişehir sakinleri teslim sonrasında da kendilerine tüm teknik konularda yardımcı olacak Müşteri Hizmetleri servisinden faydalanabilmektedir.

PROJE PORTFÖY EMLAK ve PROJE DANIŞMANLIĞI

'