Park Yaşam Mavişehir Office B Blok 5. Kat No:507 Karşıyaka / İZMİR

232 330 01 47

займы в интернете

Soyak Yapı ‘da Soyak Mavişehir, Soyak Siesta, Soyak Park Aparts, Soyak Evreka, Soyak Evreka Rezidans ve Soyak Olympiakent Projelerinde Satış ve Pazarlama Süreçlerinde yer alarak, Müşteri Analizleri ve Rakip Proje Analizlerini gerçekleştirmiştir.

 Soyak Yapı İnşaat Çalışanı Olarak Görev yapmış ekibimiz Evreka Projesinde başarılı Satış Grafiği ile Firma tarafından Satış ve Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerinden dolayı başarı belgesi almıştır.

 

Soyak Evreka

 

Her yeni projede müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak çağdaş yaşam alanları geliştiren Soyak, 2007’de Kartal’da toplam 812 konuttan oluşan Soyak Evreka ile küçük metrekareli konutları müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Soyak Evreka’da daireler, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 48 metrekareden 100 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde, kullanışlı, modern ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanmıştır. Bu özellikleriyle Soyak Evreka, hem ev sahibi olmak hem de akıllı yatırım yapmak isteyenlere yeni bir fırsat yaratmaktadır.

Sağlıklı bir yaşamın gereği olan her türlü spor imkanını sunan Soyak Evreka, yüzme havuzu, yürüyüş alanları, kapalı çok amaçlı spor salonu, basketbol/voleybol sahaları ve açık/kapalı çocuk oyun alanları ile donatılmıştır. Şehrin merkezinde 24 saat özel güvenliğe sahip kapalı bir sitede yaşamanın ayrıcalığı Soyak Evreka’ da sunulmaktadır. Projede engellilerin zorluklarla karşılaşmadan rahatça hareket edebileceği düzenlemeler yapılırken, çocukların da kolayca hareket edeceği alanlar tasarlanmıştır.

Sayıları giderek artan uluslararası şirketler, iş merkezleri ve üniversiteleriyle çekim merkezi haline gelen Kartal’da, Soyak Evreka ile modern yaşam alanlarına duyulan ihtiyaç karşılanmaktadır. Üstelik, E-5 ve TEM otoyolları, Sabiha Gökçen Havalimanı, deniz otobüsü ve inşaatı devam eden Marmaray Projesi ile çağdaş ulaşımın tüm olanakları sunulmaktadır.

Şehrin merkezinde, 24 saat özel güvenliğe sahip kapalı bir sitede yaşamanın ayrıcalığını sunan Soyak Evreka’nın, tüm ayrıntıları tamamlanmış olarak Nisan 2009’da teslim edilmesi planlanmaktadır.

Proje Teslim edilerek. Muhteşem sosyal olanakları ile Yaşam Başlamıştır.

PROJE PORTFÖY EMLAK ve PROJE DANIŞMANLIĞI

 

'