Park Yaşam Mavişehir Office B Blok 5. Kat No:507 Karşıyaka / İZMİR

232 330 01 47

займы в интернете

Soyak Yapı ‘da Soyak Mavişehir, Soyak Siesta, Soyak Park Aparts, Soyak Evreka, Soyak Evreka Rezidans ve Soyak Olympiakent Projelerinde Satış ve Pazarlama Süreçlerinde yer alarak, Müşteri Analizleri ve Rakip Proje Analizlerini gerçekleştirmiştir.

Soyak Yapı İnşaat Çalışanı Olarak Görev yapmış ekibimiz Evreka Rezidans Projesinde başarılı Satış Grafiği ile Firma tarafından Satış ve Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerinden dolayı başarı belgesi almıştır.

 

Satışlarına Ekim 2007’de başlanan ve 3 ay gibi kısa süre içinde satışları tamamlanan Soyak Evreka Rezidans projesi tek blokta 126 daireden oluşmaktadır.

Hizmet, tam istediğiniz kadar…

Soyak’ın 2007’de, İstanbul Kartal’da inşaa ettiği 126 daireden oluşan 15 katlı Soyak Evreka Rezidans projesindeki  konforlu rezidanslar Ağustos 2009’da  sahiplerine teslim edilmiştir.

Soyak Evreka Rezidans projesi Soyak Evreka’ya komşu bir projedir. 96 adet 1+1, 30 adet 2+1’lik dairelerin bulunduğu 15 katlı Soyak Evreka Rezidans’ın çatısında 20 metrekarelik kapalı bir cafe yer almaktadır.

 

Otel Konforunda Rezidans Keyfi…

Soyak Evreka ile hayata geçirilen fonksiyonel yaşam alanı konseptinin devamı niteliğindeki Soyak Evreka Rezidans, modern bir yaşamın tüm gerekliliklerine sahip olarak tasarlanmıştır. Her dairede klima ve kombi, zemin katında resepsiyon, sauna ve jimnastik salonu, soyunma odası, temizlik odası ve blok girişinde danışma ve lobi bölümleri yer almaktadır. Ortak kullanım için inşa edilen olan 2 katlı otopark, yüzme havuzu ve basketbol sahasının yanı sıra, çocuklar için oyun alanının da bulunan Soyak Evreka Rezidans’da 24 saat güvenlik hizmetleri de sunulmaktadır. Tüm dairelerine yerleştirilen ankastre fırın, ankastre bulaşık makinesi, ankastre ocak ve ankastre aspiratör ile Soyak Evreka Rezidans’ın mutfakları da eksiksiz donanıma sahiptir.

İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’da inşa edilen  Soyak Evreka Rezidans, şehrin sosyal imkanlarından uzaklaşmadan rezidans konforunu yaşatacak imkanlara sahip bir projedir.

Proje Teslim edilerek. Muhteşem sosyal olanakları ile Yaşam Başlamıştır.

'