Park Yaşam Mavişehir Office B Blok 5. Kat No:507 Karşıyaka / İZMİR

232 330 01 47

займы в интернете

Proje Portföy Gayrimenkul Danışmanlığı Personeli Mavişehir ‘in Gözde projesi Park Yaşam Mavişehir ‘in Satış ve Pazarlama süreçlerinde Yönetim kadrosunda görev yapmıştır.  Satış ve Pazarlama Süreçlerinde başarılı sonuçlar elde ederek 2012 Haziran ayı Türkiye geneli Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projeleri içinde Satış Birincisi olarak başarısını belgelemiştir.

 

Satış Ekibimiz;

 

Serhat ERDEM
Yalçın ŞAHİN
Songül HINÇAL
Ferdi ÖZSEYMEN

 

Türkerler – İzka – Durmaz Konsorsiyumu ile Emlak Konut GYO. gelir paylaşım projesinin 220 Milyon TL ciro hedefiyle İzmir ‘de Gerçekleştirdiği Park Yaşam Mavişehir Projesinin planlanması ve Yönetilmesi Süreçlerin de yer almıştır.

Modern, huzurlu, konforlu ve güvenli bir yaşam…   Umut dolu bir gelecek…

Seçkin bir site yaşamında görmeyi bekleyeceğiniz açık yüzme havuzu, gölet, açık otopark, oyun parkı, koşu/bisiklet yolu, tenis ve basketbol sahaları gibi alanların yanı sıra, Park Yaşam Mavişehir’de soğuk havalarda kapalı yüzme havuzunun tadını çıkarabilir, kapalı otoparka aracınızı güvenle bırakabilir ve bu otoparktan kat erişimli asansörler vasıtasıyla direkt dairenize çıkma lüksünü yaşayabilirsiniz.
Park Yaşam Mavişehir konutlarında uzun koşu parkurunda esaslı bir egzersiz yapabilir, yine site içindeki gezinti alanı ve gölet manzaralarıyla kendinizi bir doğa yürüyüşünün içinde bulabilirsiniz. Ayrıca projenin hemen yanı başında kurulacak olan  alışveriş merkezinin içinde mağazaları dolaşabilir, bir kahve molası verebilir ya da keyifli bir film izleyebilirsiniz.
Park Yaşam Mavişehir evleri genişliği ve aydınlığıyla benzersiz yaşam alanları sunuyor. Çağdaş ve yenilikçi mimarlık anlayışı ile tasarlanan 521 dairede, ihtiyacınıza göre 1+1’den 5+1’e kadar değişen seçenekler mevcut. Park Yaşam Mavişehir’in güney cepheli evlerinde ister tek kat ister dubleks, dilerseniz teraslı, beğeninize göre şekillenen ayrıcalıklı yaşam fırsatları sizleri bekliyor.
Ürettikleri önemli projelerle Türkiye’nin kalkınmasına ve uluslararası platformda saygınlık kazanmasına katkıda bulunan, inşaat sektörünün öncü firmalarından Türkerler, Durmaz ve İzka hayallerinizi inşa etmek üzere bu projede güçlerini birleştirdiler.  Bugün hayatımızı kolaylaştıran ve güvenle yaşamamızı sağlayan yüzlerce projeye imza atan Türkerler, Durmaz ve İzka, tecrübelerini, bilgi birikimlerini, teknolojik güçlerini ve sizi geleceğin yaşam alanına taşıyacak vizyonlarını bu projeye yansıttılar.
Park Yaşam Mavişehir, Karşıyaka – Mavişehir’de 32.104 m2 alan üzerinde, sahile ve hafif raylı metro istasyonuna 2 dakika uzaklıkta, İzmir’in en önemli alışveriş merkezlerine çok kısa mesafede, ana yolların bağlantı noktasında, mimari duruşuyla çevredeki diğer sitelerden hemen ayrılan, benzersiz bir yaşam projesi.

 

Süreyya Serhat Erdem

Park Yaşam Mavişehir Örnek Daire Fotoğrafları

'