Narova Alışveriş Caddesi 6253 Sokak No.12/A Işıkkent Bornova / İZMİR

232 330 01 47

Yenice Yaşam Projesi satişa sunuldu

İzmir’in parlayan yıldızı ege kent 2’de metropol hayatını kolaylaştıran Yenice Yaşam projesi tanıtım kokteyli ile satışa sunuldu. 70’li yıllardan beri inşaat sektöründe, 90’lı yıllardan beri de sağlık sektöründe başarılı işlere imza atan Yenice Group tarafından inşa edilen ve 3.250 m² toplam arsa üzerine konumlandırılmış, 34 konuttan oluşan butik projesi Yenice Yaşam ‘Hayal Değil Gerçek’ sloganıyla tanıtıldı

Modern mimarisi, sosyal ve teknik alt yapı olanakları, fonksiyonel daire planları, Penthouse Garden bahçeli ve Palm daire seçeneklerinin yanısıra; İzban, otobüs durakları, okul, üniversite, alışveriş ve  yaşam alanlarına yakınlığı ile de yoğun ilgi gören Yenice Yaşam Projesi 3 + 1 dairelerden oluşuyor.

İzmir’lilere şehir hayatı içinde karmaşadan uzak bir yaşam sunan tamamı bitmiş butik projeden ev sahibi olmak  ya da yatırım yapmak isteyenler için 120 aya kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Yenice Yaşam projesinde; 7 / 24 -CcTV kapalı devre güvenlik sistemi, daire tahsisli otopark, bisiklet, motorsiklet park alanı, sinema salonu, toplantı odası, lobi, çocuk oyun parkı, yüzme havuzu, özel peyzaj, fitness ve pilates salonu, masa tenisi, hobi alanı, seyit terası, kamelya alanı ve teslim sonrası müşteri hizmetleri ile her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde en ince detaylar tasarlanmış.

UserFiles,images,Haberler,yenice-yasam-projesi-satisa-sunuldu_

Babası Yakup Yenice’den bayrağı devraldıktan sonraki ilk projesini gerçekleştirmiş olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Mustafa Yenice ‘3+1 dairelerden oluşan aile sitesi olarak tasarladığımız butik projemiz, Yenice Yaşam’da; daire planlarının ve yaşam alanlarının fonksiyonel olmasını hedefledik. Modern mimarisinin yanısıra bir ailenin bütün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde en ince detayları gerçekleştirdiğimiz projemizin tamamı bitti. Penthouse Garden bahçe daireler ile Palm daire seçeneklerinden oluşan Yenice Yaşam projesinde güvenlik, konfor ve kaliteyi ön planda tuttuk. Ulaşım yerlerine yakınlığı, üniversite, okul, alışveriş alanlarına olan konumu ile de şehir içinde karmaşadan uzak bir yaşam alanı sunuyoruz. Bu projede ev sahibi olmak isteyenler görerek istedikleri daireyi seçebilecekler ve 120 aya kadar kredi imkanı ile İzmir’in gelişen bir bölgesinde huzur dolu bir yuva sahibi olabilecekler. Bu bölgede farklı projeler ile yatırımlarımıza devam edeceğiz. Amacımız aile yaşantısını kolaylaştıracak yapılar inşa etmek ve şehrin yüzünü değiştirmek.’

Proje Portfoy

 

 

Yorumlar kapalı.