Narova Alışveriş Caddesi 6253 Sokak No.12/A Işıkkent Bornova / İZMİR

232 330 01 47

Varyant Plus Projesinde ön talep süreci başlıyor…

Varyant Plus projesinde ön talep süreci 30 Mayıs’ta başlıyor.

Kumko Yapı tarafından hayata geçirilen Varyant Plus projesinde ön talep süreci 30 Mayıs’ta başlayarak 14 Haziran’a kadar devam edecek.

varyant-plus-karsiyaka

Huzurlu bir yaşam vadeden Varyant Plus, özgün mimarisi ve modern yaşam alanları ile sakinlerine artılarla dolu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Tüketici talepleri doğrultusunda tasarlanan detayları ile göz dolduran Varyant Plus; şehir içinde yaşamanın tüm avantajlarını, günün her anında hissetmek isteyenlere yeni bir yaşam tarzı sunuyor.

Varyant Plus, şehrin karmaşasından uzak, bir o kadar da şehrin tam kalbinde, şehirden uzaklaşmadan, huzurlu bir hayat sürmek isteyenler için güzel bir alternatif oluşturuyor.

İzmir’in en gözde semti Karşıyaka’da yükselen Varyat Plus projesinin fiyatları henüz açıklamadı. 30 Mayıs cumartesi günü ön talep süresi başlayacak projenin, fiyatlarının da aynı gün açıklaması bekleniyor. Varyant Plus fiyat bilgisi açıklandığı taktirde Emlakdream.com tarafından yayınlanacaktır.

Aynı bölgede Varyant Karşıyaka projesini hayata geçiren Kumko Yapı’nın bu projesi 8 blok halinde yükseliyor. 132 dairenin bulunduğu projede 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire alternatifleri bulunuyor.

SATIŞ OFİSİ

Mustafa Kemal Mahallesi, Çevre Yolu Çıkışı,
Karşıyaka / İZMİR

Telefon : (0232) 325 32 32

Yorumlar kapalı.