Narova Alışveriş Caddesi 6253 Sokak No.12/A Işıkkent Bornova / İZMİR

232 330 01 47

Siena Loft Projesinde 1 Ayda dairelerin % 35’i SATILDI

SİENA LOFT LANSMANINA YOĞUN İLGİ ….

Yüksek standartları, sosyal olanakları ve lokasyonu ile dikkat çeken Siena Loft projesi lansmanı yoğun ilgi gördü.  Karden İnşaat ve Bayram Kılıçoğlu ortak girişimi olarak hayata geçirilen Siena Loft projesinin % 35‘inin satışı çok kısa süren lansman döneminde tamamlandı.

 sienaloftlogo1

Ağustos ayında tamamladıkları Mavişehir Siena Evleri’nde çok yüksek bir müşteri memnuniyetine ulaşmış olan Karden İnşaat ve Bayram Kılıçoğlu ortak girişimi, Çiğli’deki yeni projeleri Siena LOFT’ta yüksek kalite ve zengin sosyal olanakların yanında kazançlı bir yatırım fırsatını da müşterilerine sunuyor.

Çiğli Balatçık’ta, Katip Çelebi üniversitesi karşısında yükselen Siena Loft projesi Egekent İzban İstansyonuna, Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesine, çevre yoluna ve Mavişehir’e yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Gençlerin ve ailelerin her türlü ihtiyacına cevap verecek modern tarzda inşa edilen 1+0, 1+1, 2+0, 2+1, bahçe ve teras daire seçenekleri ve zengin sosyal yaşam alanları ile huzurlu ve kazançlı bir yatırım firsatı sunuyor.
Hayatı kolaylaştıran her türlü ayrıntının planlandığı Siena Loft; kameralı, 24 saat güvenlik sistemi, yangın ihbar sistemi, ses yalıtımı, açık yüzme havuzu, spor alanları, çatıda seyir terası, açık hava sineması, teras katları  ile eğlenceli ve keyifli bir yaşam vaat ediyor.

 siena-loft

Kısa süren lansman döneminde gördükleri yoğun ilgi ve projenin % 35‘inin satışının tamamlanmasından mutlu olduklarını belirten Proje koordinatörü Erdinç Kaya ‘konforlu, keyifli, modern ve çok kazanç getirecek bir proje planladık.  Hayata geçirdiğimiz başarılı projelerde yüksek yaşam standartlarına cevap verecek kaliteyi öne çıkardık. Aynı alan içinde ailelerin ve gençlerin yaşayabileceği, spor yapabileceği, boş zamanlarını değerlendirebileceği, ulaşımı kolay en ince ayrıntısına kadar planlanmış, bulunduğu bölgenin aranan özelliklerine sahip site ve konutlar inşa ediyoruz. Siena Loft bütün bu özellikler titizlikle  göz önüne alınarak projelendirildi ve ayrıcalıklı bir dünya yaratması hedeflendi. Günümüzde sadece kaliteli binalar inşa etmek yeterli değil. Sosyal imkanlarından ulaşımına kadar hayatın içinde olmanızı sağlayacak yaşam alanları planlamak ön plana çıkıyor. Şehrin içinde ama gürültüden uzak, doğal yaşama önem veren, çevreye duyarlı binalar gerçekleştirmeliyiz. Biz de bunu amaçlıyoruz. Bir yıl içinde tamamlamayı planladığımız Siena Loft projemiz de bunun bir örneği.  Kendisi ile yarışan, hep daha iyiyi ortaya koyan, hayatı kolaylaştıran konutlara yatırım yapmayı sürdüreceğiz. ‘

Proje Portföy

Yorumlar kapalı.