Narova Alışveriş Caddesi 6253 Sokak No.12/A Işıkkent Bornova / İZMİR

232 330 01 47

Siena Loft Nerede?

İzmir Çiğli Katip Çelebi Üniversitesi karşısında inşa edilen Proje Üniversite, Alışveriş merkezlezleri ve sanayi bölgelerine yakınlığı ile şehir merkezinde bir konumda yer almaktadır. Metro ve Çevre yoluna yakınlığı ile proje ilgi görmektedir. Aşağıda proje alanı ve merkezi noktalara yakınlığı yer almaktadır.

SİENA_KROKİ

Siena loft nerede

İster siz oturun ister kiraya verin;

Yüksek standartları, sosyal olanakları ve lokasyonu ile dikkat çeken SİENA LOFT projesi İzmir Çiğli Katip Çelebi Üniversitesi karşısında inşa edilmeye başlandı. Tamamlanıp teslim edilen MAVİŞEHİR SİENA EVLERİ projesinden hemen sonra, Karden İnşaat ve Bayram Kılıçoğlu ortak girişimi ile projelendirilen Siena Loft 1+0 / 1+1 / 2+0 / 2+1 bahçe ve teras daire seçenekleriyle sizlere mükemmel bir yatırım fırsatı sunuyor.

 

İzmir Katip Çelebi Üniversitesine karşısında yer alan Siena Loft projesi Egekent İzban İstansyonuna, Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesine, çevre yoluna ve Mavişehir’e yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

 

Kameralı güvenlik sistemi, 24 saat güvenlik, yüzme havuzu, spor alanları, çatıda seyir terası, sineması, teras katları ve Bahçeli daire seçenekleri, Alışveriş mağazaları ile Siena Loft eğlenceli ve keyifli bir yaşam vaat ediyor.

 

 

Siena Loft Satış Ofisi

 

TEL: 0 530 720 56 38 – 0 530 721 56 38

 

Satış Ofisi: Mavişehir Siena Evleri 6511 sokak No:4 Mavişehir – Karşıyaka / İZMİR

 

http://sienaloft.com/

 

Yorumlar kapalı.