Narova Alışveriş Caddesi 6253 Sokak No.12/A Işıkkent Bornova / İZMİR

232 330 01 47

Siena Loft Çok Yakında Sizlerle…!!!

Bayram Kılıçoğlu ve Erdinç Kaya İnşaat Ortaklığının Çiğli Katip Çelebi Üniversitesi’nin hemen dibinde yapılan proje yatırım fırsatı sunuyor.

Siena Mavişehir Evlerinin inşaatı bitirir bitirmez yeni projesine başlayan firma Siena Loft Projesinde 86 adet konut ve işyerlerinden oluşan, İzmir’in gelişen bölgesi Çiğli’de Katip Çelebi Üniversitesi’ne 500m mesafedeki ayrıcalıklı bir projeyi çok yakında satışa sunuyor.

Siena Loft Satış Ofisi

http://www.sienaloft.com/

Karden İnşaat

Şirket kurucumuz Hasan Kaya, 1980 yılında Ankara Devlet Mimarlık Mühendislik Akademisi – İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 13 yıl boyunca çeşitli köprü, baraj, tünel ve demiryolu projelerinde genç yaşta yöneticilik yapmıştır. 1993 yılına gelindiğinde iş hayatında edindiği birikimini kendi şirketini kurarak devam ettirmeye karar verip Karden İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurmuştur. Bu tarihten itibaren çeşitli konut ve işyeri projelerine imza atan Karden İnşaat, kaliteye, sağlamlığa, estetiğe ve kullanışlılığa verdiği önemle sektörde kendine saygın bir yer edinmiştir. 2009 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Erdinç Kaya’nın da katılımıyla şirkette yıllardır oluşmuş olan tecrübe ve saygınlık, yenilikçi ve cesur fikirlerle harmanlanmıştır. 2014 yılında yönetimi devralan Erdinç Kaya projelerinde farklılaşmayı, estetiği ve kaliteyi her zamankinden daha yüksek bir noktaya getirmek için çalışmaktadır. İşini severek yapan insanların oluşturduğu KARDEN İNŞAAT, yeni fikirlere, estetiğe ve kaliteye verdiği önemle sektörde niş bir marka olmayı hedeflemektedir.

http://www.kardeninsaat.com

Yorumlar kapalı.