Narova Alışveriş Caddesi 6253 Sokak No.12/A Işıkkent Bornova / İZMİR

232 330 01 47

SİENA EVLERİ Mavişehir’den Sonra Şimdi de Çiğli’de ! SİENA LOFT 119.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA 3 EKİM’DE SATIŞTA!

Lansmana özel fiyatlarla 3 Ekim’de satışa çıkacak olan SİENA LOFT, KARDEN İnşaat ve Bayram KILIÇOĞLU ortak girişimi ile Çiğli’de Katip Çelebi Üniversitesi’nin karşısında inşa edilmeye başlandı. Öğrencilerin ve ailelerin her türlü ihtiyacına cevap verecek 1+0, 1+1, 2+0, 2+1,bahçe ve teras daire seçenekleri ve zengin sosyal yaşam alanları ile fark yaratacak proje Çiğli’nin en hızlı gelişen bölgesinde yer alıyor. Proje aynı zamanda Egekent İzban İstansyonuna, Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesine, çevre yoluna ve Mavişehir’e yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

siena-loft

Ağustos ayında tamamladıkları Mavişehir Siena Evleri’nde çok yüksek bir müşteri memnuniyetine ulaşmış olan Karden İnşaat ve Bayram Kılıçoğlu ortak girişimi, Çiğli’deki yeni projeleri Siena LOFT’ta yüksek kalite ve zengin sosyal olanakların yanında kazançlı bir yatırım fırsatını da müşterilerine sunuyor.

 

24 saat güvenlik ve kamera sistemi, görüntülü interkom, açık yüzme havuzu, spor alanları, çalışma salonu, çatıda seyir terası, açık hava sineması, teras katları  ve açık otoparkı ile  Siena Loft eğlenceli ve keyifli bir yaşam vaat ediyor.

iena Loft Satış Ofisi

Adres: Mavişehir Siena Evleri Kat:1 Daire 3 Mavişehir Karşıyaka / İzmir

Tel: 0530 720 56 38 – 0530 721 56 38

http://www.sienaloft.com/

 

 

Yorumlar kapalı.