Narova Alışveriş Caddesi 6253 Sokak No.12/A Işıkkent Bornova / İZMİR

232 330 01 47

Narova, İzmir’de 4. etaba başlıyor…

Narova 4. Etap konutları; 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle satışa sunuldu. YapıTek A.Ş. Başkanı Caltagirone, “İlginin süreceğine inanıyoruz” dedi.

Çimentaş Grup şirketlerinden YapıTek A.Ş. imzalı Narova’da yaşamın başladığı ilk 3 etabıyla büyük ilgi gören Narova projesi, 4. etabıyla yeniden vitrine çıktı. Tamamlandığında 9 etapta toplam bin 100 konuta ulaşacak olan projenin 4. etap lansman toplantısına katılan, Çimentaş’ı 2001 yılında bünyesine dahil eden Caltagirone Grup adına Yapıtek A.Ş. Başkanı Alessandro Caltagirone, “İzmir’in en hızlı gelişen bölgelerinden birinde yer alan projemiz, bugüne kadar ilk 3 etabıyla yoğun ilgi topladı. 4.etaba da aynı ilginin süreceğine inanıyoruz” dedi.

Merkezinde insan var

Narova Projesi’ni oluştururken şıklığın yanında işlevselliğe de önem verdiklerini belirten Caltagirone, “Bu sayede projemiz çok sevildi. Daha önce satışa çıkan üç etapta da henüz inşaat aşamasında tüm dairelerin satışını gerçekleştirdik. Narova, hayatı kolaylaştırmayı planlayan, merkezi insan odaklı olan bir projedir” diye konuştu. Narova’nın İzmir’in en büyük konut projelerinden biri olacağını vurgulayan Başkan Vekili Kayhan Karabayır da, “İlk 2 etapta yaşam başladı. 3. etapta da daireleri Ekim 2018’de teslim edeceğiz” dedi.

Kaliteli yaşam kazançlı yatırım

Şehrin stresinden uzakta, huzurlu bir yaşam sunan Narova Projesi, merkezi bölgelere yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Ege Üniversitesi Kampüsü ve Hastanesi, Forum Bornova, Point Bornova, Yaşar Üniversitesi, Işıkkent Eğitim Kampüsü, Bahçeşehir Koleji, İzmir Koleji gibi eğitim, sağlık ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile hayatın tam içinde yer alan konut projesi, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği çarşısıyla kendi kendine yeten bir anlayışın izlerini taşıyor. İlk 2 etabında, tanıtımdan teslime yüzde 40-45 kazandıran Narova, kazançlı bir yatırım arayanların da ilk adresi olmayı başardı.

http://www.milliyet.com.tr/narova-izmir-de-4-etaba-basliyor-ege-2568112/

Yorumlar kapalı.