Narova Alışveriş Caddesi 6253 Sokak No.12/A Işıkkent Bornova / İZMİR

232 330 01 47

Narova 2. Etap Satışlarına Yoğun İlgi

Narova 2. Etap Satışlarına Yoğun İlgi

‘Narova bir al bin yaşa’ sloganıyla yola çıkan, Bornova’da yükselen emlak projesinde 1’inci etabın ardından 2’inci etabın lansmanı da yapıldı. Işıkkent’teki tanıtım ofisinde yapılan organizasyonda Yapıtek Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kayhan Karabayır, herkesi Narova’ya, Narovalı olmaya davet etti.

10940568_793610284047345_9130916789265903229_n

İzmir’in Bornova İlçesi’nde gerçekleştirilen Narova Projesi’nde İtalyan rüzgarı esmeye devam ediyor. Roma’nın geniş balkonlarını içinde barındıran, kırmızının enerjisi ile narın bereketinin bütünleştiği projede 1’inci etabın ardından şimdi de sıra 2’inci etaba geldi.

Yapıtek Firması tarafından projenin 2’inci etap lansmanı gerçekleştirildi. Yoğun katılımla gerçekleştirilen lansmanla satışlar, ‘ev alma gelecek al’ sloganıyla başladı. Narova, Bornova’da  80 dönüm alan üzerinde 9 etaptan oluşan, toplam bin 100 konut olarak planlandı.

1+1’den 4+1’e kadar farklı metrekarelerde daire seçenekleri sunan Narova 2’inci etap; kule, teras, apartman, villalar ve alışveriş caddesiyle çok özel bir mimari sunuyor.

Narova 2. Etao Satışa Çıkıyor

Narova 2. Etao Satışa Çıkıyor

Geniş bir sosyal alana sahip Narova’nın 2’inci etabında açık kapalı çocuk oyun alanları, yine açık, kapalı havuzlar ve çocuk havuzları, seyir terası, oyun odaları, masa tenisi ve bilardo salonu, fitness ve plates salonları, yürüyüş ve bisiklet alanları yer alıyor.

Sadece ev değil yaşam alanı sunuyoruz

Kayhan Karabayır, “Biz bu projeye başlarken, insanlara sadece ev satmak istemedik. Onlar için gerçek bir yaşam alanı oluşturmayı amaçladık. 1’inci etabın tanıtımını yapalı sadece 10 ay oldu. İlk etaptaki konutları planlanan süreden iki ay önce teslim etmeyi planlıyoruz. 2’inci etapta ilkinden farklı olarak  kule bloğu, teraslanan blok, villalar, alışveriş caddesi her zevke hitap ediyor. 20 dönüm arazi içinde sizlere keyifli bir yaşam sunuyoruz. Bir kulemiz var 20 katlı. 10. katı sosyal alan olarak planlandı.Dairelerimizin tavan genişliği 3,50 metre olarak belirlendi. Bahçem kendi katımda olsun diyenler için teras katlarını tasarladık. Ayağım toprağa hemen bassın, yeşilin tam da içinde olayım diyenler için ise villa alternatifi var. 6 adet birbirinden keyifli villamız var. Farklı metrekarelerde 9 adet dükkanımız Narova çarşıyı oluşturuyor. Ev alma gelecek al, ev alma yaşam al sloganlarıyla sizlerin huzurunuzdayız. Herkesi Narova’da yaşamaya, Narovalı olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Caltagirone Ailesi’nden İtalya esintisi

Lansmana katılamayan ancak mesajını yollayan Yapıtek Yönetim Kurulu Başkan Vekili Alessendro Caltagirone ise şunları ifade etti: “Başlangıçta da söz verdiğimiz gibi Narova ile İzmirliler’e keyifli, güvenli ve kazançlı bir yaşam alanı sunma hedefinde emin adımlarla yürüyoruz. İzmirliler’in taleplerini göz önüne alarak geliştirdiğimiz 2’inci etapta sizlere ev değil gelecek vaad ediyoruz.”

Narova Satış Ofisi İletişim Bilgileri;

Web: http://narova.com.tr/etap2
Telefon: 0232 435 45 32 – 33 – 34

kroki-narova-ulasim-plani

 

Yorumlar kapalı.