Narova Alışveriş Caddesi 6253 Sokak No.12/A Işıkkent Bornova / İZMİR

232 330 01 47

KAT KAT YAŞAYACAĞINIZ MUTLULUĞUN ADRESİ: CASA OLİVA KARŞIYAKA EVLERİ

Yarım asırlık geçmişi ve 350.000 m2 yi aşan 300’ün üzerinde esere imza atmış olan AYGIT İNŞAAT yeni projesiyle, tatili evinizde yaşatacak. AYGIT İNŞAAT ve GÖRYAKINLAR ortaklığında başlanan yeni projenin adı: CASA OLİVA KARŞIYAKA EVLERİ.

Güven, sağlamlık, kalite, yıllara yayılan hizmet ve garanti anlayışıyla inşa edilen CASA OLİVA KARŞIYAKA EVLERİ İzmir’in modern yüzü Karşıyaka / Yeni Girne’de yükseliyor. İzmir Çevre Yoluna ve MEDİCAL PARK’a, 5 dakika mesafedeki CASA OLİVA evleri, farklı büyüklük ve oda sayısına sahip Garden Suite 3+1 dublex, 2+1 dublex, 3+1 ve 2+1 ile 111 ve 222 m2 arasında değişen konutlardan oluşuyor.

1417723975

Deprem yönetmeliğine uygun ve radye temel sistemi üzerine inşa edilen CASA OLİVA evleri; 24 saat tüm sitede kamerayla özel güvenlik, özel peyzaj düzenlemesi ve 2. Katta özel yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness salonu, Roof Garden  keyfi ile yaşamın tadına varmanızı sağlıyor. Şehrin içinde huzuru arayanların adresi CASA OLİVA KARŞIYAKA EVLERİ evleri, sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanların anlamlı olmasının temelini atıyor.

SOSYAL  ALANLARIYLA TATİL KEYFİNİN TAM ZAMANI

CASA OLİVA evleri geniş sosyal olanaklarıyla konforlu bir yaşam çevresi kuruyor. 2. Katta özel Yüzme havuzu, Kapalı Otopark, multimedya merkezi ve fitness salonu ile kendinize zaman ayırmanıza yardımcı oluyor. Her dairede kullanışlı, fonksiyonel hazır mutfak, doğalgazlı merkezi sistem kalorifer yer alıyor. Değişik mimari tasarımı ile oluşturulan Roof Garden Alanları, Teras Çatı Bar keyfinize keyif katıyor.

AKBANK ve DENİZ BANK’ın CASA OLİVA konutlarına özel cazip konut kredisiyle, herkesin ev sahibi olması kolaylaşıyor.

Yorumlar kapalı.