Narova Alışveriş Caddesi 6253 Sokak No.12/A Işıkkent Bornova / İZMİR

232 330 01 47

CASA OLİVA KARŞIYAKA EVLERİNDE PROJENİN %40’ı SATILDI…

AYGIT İNŞAAT ve GÖRYAKINLAR tarafında yapılan CASA OLİVA KARŞIYAKA EVLERİ ‘nin % 40 ı satıldı. Projenin yoğun ilgi gördüğünü belirten Aygıt İnşaat yönetim kurulu Başkanı Hasan Aygıt  ilgiden oldukça memnun.

Güven, sağlamlık, kalite, yıllara yayılan hizmet ve garanti anlayışıyla inşa edilen CASA OLİVA KARŞIYAKA EVLERİ Aralık 2014 tarihinde sahipleri ile buluşacaktır.

1417723975

ŞEHRİN MERKEZİNDE TATİL İMKANI;

2. Katta özel Yüzme havuzu, Kapalı Otopark, multimedya merkezi ve fitness salonu ile kendinize zaman ayırmanıza yardımcı oluyor. Her dairede kullanışlı, fonksiyonel hazır mutfak, doğalgazlı merkezi sistem kalorifer yer alıyor. Değişik mimari tasarımı ile oluşturulan Roof Garden Alanları, Teras Çatı Bar keyfinize keyif katıyor.

CASA OLİVA KARŞIYAKA EVLERİNE özel cazip konut kredisiyle, herkesin ev sahibi olması kolaylaşıyor.

İzmir’in modern yüzü Karşıyaka’da Yükselen CASA OLİVA KARŞIYAKA EVLERİ. İzmir Çevre Yoluna ve MEDİCAL PARK’a, 5 dakika mesafede yer almaktadır, Şehrin merkezinde yükselen projede  farklı büyüklük ve oda sayısına sahip Garden Suite 3+1 dublex, 2+1 dublex, 3+1 ve 2+1 ile 111 ve 222 m2 arasında değişen konutlardan oluşuyor.

Deprem yönetmeliğine uygun ve radye temel sistemi üzerine inşa edilen CASA OLİVA evleri; 24 saat tüm sitede kamerayla özel güvenlik, özel peyzaj düzenlemesi ve 2. Katta özel yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness salonu, Roof Garden  keyfi ile yaşamın tadına varmanızı sağlıyor. Şehrin içinde huzuru arayanların adresi CASA OLİVA KARŞIYAKA EVLERİ evleri, sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanların anlamlı olmasının temelini atıyor.

Yorumlar kapalı.